Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Apartmán Zlatá Vyhlídka 3***, Janské Lázně

Snadná online rezervace Apartmán Zlatá Vyhlídka a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Janské Lázně bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartmán Zlatá Vyhlídka (Apartmány), ubytování v Jánských Lázních, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartmán Zlatá Vyhlídka. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartmán Zlatá Vyhlídka může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartmán Zlatá Vyhlídka se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartmán Zlatá Vyhlídka vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.5

Apartmán Zlatá Vyhlídka 3*** (Apartmány), Janské Lázně

U Zlaté Vyhlídky 197/1, Janské Lázně, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartmán Zlatá Vyhlídka
Apartmán Zlatá Vyhlídka 1Apartmán Zlatá Vyhlídka 2Apartmán Zlatá Vyhlídka 3Apartmán Zlatá Vyhlídka 4Apartmán Zlatá Vyhlídka 5Apartmán Zlatá Vyhlídka 6Apartmán Zlatá Vyhlídka 7Apartmán Zlatá Vyhlídka 8Apartmán Zlatá Vyhlídka 9Apartmán Zlatá Vyhlídka 10Apartmán Zlatá Vyhlídka 11Apartmán Zlatá Vyhlídka 12Apartmán Zlatá Vyhlídka 13Apartmán Zlatá Vyhlídka 14Apartmán Zlatá Vyhlídka 15Apartmán Zlatá Vyhlídka 16Apartmán Zlatá Vyhlídka 17Apartmán Zlatá Vyhlídka 18Apartmán Zlatá Vyhlídka 19Apartmán Zlatá Vyhlídka 20Apartmán Zlatá Vyhlídka 21Apartmán Zlatá Vyhlídka 22Apartmán Zlatá Vyhlídka 23Apartmán Zlatá Vyhlídka 24Apartmán Zlatá Vyhlídka 25Apartmán Zlatá Vyhlídka 26Apartmán Zlatá Vyhlídka 27Apartmán Zlatá Vyhlídka 28Apartmán Zlatá Vyhlídka 29Apartmán Zlatá Vyhlídka 30Apartmán Zlatá Vyhlídka 31Apartmán Zlatá Vyhlídka 32Apartmán Zlatá Vyhlídka 33Apartmán Zlatá Vyhlídka 34Apartmán Zlatá Vyhlídka 35Apartmán Zlatá Vyhlídka 36Apartmán Zlatá Vyhlídka 37Apartmán Zlatá Vyhlídka 38Apartmán Zlatá Vyhlídka 39Apartmán Zlatá Vyhlídka 40Apartmán Zlatá Vyhlídka 41Apartmán Zlatá Vyhlídka 42Apartmán Zlatá Vyhlídka 43Apartmán Zlatá Vyhlídka 44Apartmán Zlatá Vyhlídka 45Apartmán Zlatá Vyhlídka 46Apartmán Zlatá Vyhlídka 47

Apartmán Zlatá Vyhlídka nabízí apartmány v bytovém domě 1 km od centra Jánských Lázní a 5 minut jízdy od lyžařského areálu Černá hora.

Apartmány mají obývací část s integrovaným kuchyňským koutem, TV, DVD a CD přehrávač a rádio. Koupelna je vybavena sprchou, fénem a pračkou.

Restaurace Hoffmanova bouda, Smrčina a Chudobka leží v okruhu 700 metrů. Nejbližší obchod s potravinami je vzdálen 10 minut chůze.

Hosté mohou relaxovat v zahradě s krbem nebo si zahrát stolní tenis, zatímco děti se mohou těšit na hernu nebo hřiště s trampolínou. Jízdní kola a lyže si lze uložit ve sklepě.

Skibus zastavuje asi 10 metrů před apartmány. V letním období se mohou hosté projet vyhlídkovým vláčkem v Janských Lázních, který zastavuje asi 1 km daleko. Věž Zlatá vyhlídka s výhledem do krajiny je vzdálena 2 minuty chůze. Venkovní aquapark v Trutnově je 15 km daleko a nejvyšší hora Sněžka je vzdálena 20 km. Do Krkonošského muzea ve Vrchlabí se dostanete autem za 25 minut.

Autobusová zastávka Hoffmanová Bouda je vzdálena 700 metrů. Na místě je k dispozici parkoviště.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartmán Zlatá Vyhlídka)

Aktivity

Lyžařská škola, Lyžování, Stolní tenis, Pěší turistika, Cyklistika, Lyžárna

Bazén a wellness

Sauna

Služby na recepci

Turistické informace

Společné prostory

Společenská místnost, Herna, Zahrada

Služby pro rodiny a zábava

Vekovní dětské hřiště, Herna pro děti, Stolní hry/ puzzle, Dětské hřiště

Úklidová služba

Služba praní

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Apartmán Zlatá Vyhlídka)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartmán Zlatá Vyhlídka)

Upozorňujeme, že pevná částka uvedená v podmínkách předčasného placení je záloha za případné škody. Tato záloha se platí při příjezdu a vrácí po kontrole apartmánu v den odjezdu. Informujte prosím Apartmán Zlatá Vyhlídka o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.