Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Penzion Kamínek 3***, Janské Lázně

Snadná online rezervace Penzion Kamínek a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Janské Lázně bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Penzion Kamínek (Penziony), ubytování v Jánských Lázních, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Penzion Kamínek. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Penzion Kamínek může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Penzion Kamínek se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Penzion Kamínek vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.6

Penzion Kamínek 3*** (Penziony), Janské Lázně

Krkonošská 67, Janské Lázně, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Penzion Kamínek
Penzion Kamínek 1Penzion Kamínek 2Penzion Kamínek 3Penzion Kamínek 4Penzion Kamínek 5Penzion Kamínek 6Penzion Kamínek 7Penzion Kamínek 8Penzion Kamínek 9Penzion Kamínek 10Penzion Kamínek 11Penzion Kamínek 12Penzion Kamínek 13Penzion Kamínek 14Penzion Kamínek 15Penzion Kamínek 16Penzion Kamínek 17Penzion Kamínek 18Penzion Kamínek 19Penzion Kamínek 20Penzion Kamínek 21Penzion Kamínek 22Penzion Kamínek 23Penzion Kamínek 24Penzion Kamínek 25Penzion Kamínek 26Penzion Kamínek 27Penzion Kamínek 28Penzion Kamínek 29Penzion Kamínek 30Penzion Kamínek 31Penzion Kamínek 32

Penzion Kamínek se nachází v Janských Lázních, vstupní brány do Krkonošského národního parku, a jen 300 metrů od lyžařského vleku Protěž. Nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s vlastní koupelnou a TV.

Na místě můžete zdarma zaparkovat. Nejbližší restaurace a autobusová zastávka Lesní Dům se nachází 30 metrů od ubytování a dětský vlek je vzdálený 200 metrů.

Autobusové nádraží Janské Lázně najdete 500 metrů od penzionu Kamínek.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Penzion Kamínek)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Bowling, Minigolf, Squash, Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Jízda na koni, Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení

Jídlo a pití

Možnosti snídaně

Společné prostory

Terasa

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Rodinné pokoje

Obecné podmínky (Penzion Kamínek)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Penzion Kamínek)

Pozdní check-in je možný pouze po předchozím potvrzení ze strany ubytování. Kontaktní údaje najdete na potvrzení rezervace. Informujte prosím Penzion Kamínek o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.